SİTE ÜYELİK KURALLARINI LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ !!!


ÜYELİĞİNİZİN ONAYLANMASI İÇİN LÜTFEN 055525777777 BÜLENT YILMAZ ile İRTİBATA GEÇİNİZ.

1:) Üyelikler yönetici tarafından onaylanmaktadır. Site üyeliği tamamen ÜCRETSİZDİR

2:) Üyelik başvurusu onaylanan tüm üyeler teklif verebilir ve kazandıkları kuşları  almakla yükümlüdür. İhalede teklif verip kazanan üyeler alımdan vazgeçerlerse Sosyal Medya üzerinden bu konu hakkında bilgileri verilerek paylaşım yapılmasını peşinen kabul etmiş sayılırlar. (TEKLİF VERİRKEN BU KURALI UNUTMAYINIZ LÜTFEN)

3:) Sitemize üye olmakla üyeler site üzerinden cep telefonlarına gönderilen bildirim,duyuru ve tanıtıcı reklam (BULENTYILMZ SMS başlığıyla gönderilen) SMS  bildirimlerini kabul etmiş sayılırlar.

4:) İhale bitiminden sonra en geç 1 hafta içinde ödeme yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde hiçbir hak talep edilemez. Ödeme yapmayanlar siteden süresiz olarak banlanır ve bir daha ÜYE olamazlar.

5:) Ödeme yapıldıktan sonra kuşlar en geç 2 hafta sonra sahiplerine gönderilir. Yurtdışından gelen kuşlar için bu süre minimum 1 aydır.

6:) Kuşu teslim aldıktan sonra 7 gün içinde kuşun sağlığıyla ilgili bir problem oluşursa site yöneticisine bildirilir. Aksi takdirde sitenin sorumluluğu kalmaz. Problem çıkan kuşun kardeşi yada muadili temin edilir. Yoksa ücreti iade edilir.

7:) Kuş gönderim şehir dışı için otobüse veriliş günü CUMARTESİ günüdür (Pandemi dolayısıyla haftaiçi Çarşamba günü yapılmaktadır) İstanbul'dan şehiriçi gönderim yoktur. Hak sahipleri kendileri bizzat gelip teslim almaları gerekmektedir.

8:) Kuş gönderim bedeli kutu başına 60 TL'dir. Yurtdışı ihalelerde ekstra kuş başına 70 Euro'dur

9:) Sitemiz Vergi mükellefidir. Aldığınız ürün ve aksesuarların fiyatlarına KDV dahildir.

10:) Sitede ihalede sunulan kuşlar için + %18 KDV veya KDV dahil olarak belirtilir. Bunların dışında belirtilmemiş ihalelerde kuş sahibine hizmet anlaşma bedeli üzerinden komisyon + %18KDV faturası kesilir.

11:) ihalede TR markalı güvercinlerin açılış fiyatı 250TL-350TL'dir. Bu fiyatların üstünde açılış isteyen kuş sahipleri kuşları satılmaz ise belirledikleri açılış fiyatının %10'unu siteye ödemeyi kabul etmiş sayılır.

12:) Aksi belirtilmediği sürece ihalede eklenen PEDİGRELER bire bir aynıdır. Kuşları alan arkadaşlar sitedekinin dışındaki bir formatta ve şekilde pedigre siteden talep edemezler. Pedigrenin doğruluğu kuşun sahibini bağlar sitemizin sorumluluğunda değildir.

13:) Yurt dışından ihaleye katılıp güvercin ve ürün satın alanlar kuşları kendileri teslim almak zorundadırlar. Yurtdışına kuş göndermiyoruz.

14:) İhaleye kuş veren kişiler siteye teslim edilen kuşların sağlık problemlerinden dolayı siteyi sorumlu tutamazlar.Ödemeleri kuş sahiplerine (İHALEDE SATIN ALAN kişi) teslim tarihinden itibaren 15 gün sonra ödenir. Kuşları siteye teslim eden herkes bu şartı kabul etmiş sayılır.

15:) ÜYE BİLGİLERİ KESİNLİKLE İZİN ALINMADAN ÜÇÜNCÜ TARAFLA PAYLAŞILMAMAKTADIR.

16:) SİTEMİZE ÜYE OLMAK ÜCRETSİZDİR. SADECE ALDIĞINIZ ÜRÜN VARSA ONLARIN ÜCRETİNİ YATIRIYORSUNUZ...

17:) Site tarafından ödemelerin ihalede kuş sunanlara yapılması belirtilmiş ve istenmişse mutlaka dekontu 05552577777 numaraya WhatsApp'tan görüntüsünü atmanız gerekiyor. Aksi takdirde kuşun takibi site tarafından yapılmayacaktır, sorumluluk kabul edilmeyecektir.


18:) İhaleye kuş sunanlar sunmuş olduğu ihaledeki kuşlara teklif veremezler. Sunan hariç herkes teklif verebilir.


ÖNEMLİ AÇIKLAMA : 


İHALE BİTİMİNE 5 DAKİKA KALA TEKLİF GELİRSE OTOMATİK OLARAK MEVCUT İHALE 5 DAKİKA UZAR. BU SİSTEM DÜNYADA İHALE SİTELERİNİN GENEL KABUL GÖRMÜŞ BİR UYGULAMASIDIR...


www.yarisguvercini.com sitesi

01-12-2019 tarihi itibarıyla

Aslı Emlak ve Gayrimenkul Tic. Ltd. Şti bünyesine geçmiş bulunmaktadır...